محل تبلیغات شما

با سلام در خدمتم با یه مسئله اجیب (عجیب نه اجیب) ! من شاخ در آوردم ! یه نگاه به بنر تبلیغاتی زیر بندازید لطفا . بهتون چه حسی دست میده ؟ یه آش شعله قلمکار ! مشخص هست مربی باشگاه مورد نظر هیچ درکی اساسا از هنرهای رزمی نداشته که هر چیزی از دم دستش گذشته رو گفته ترکیبش توی این سبکی که من میگم هست !

تبلیغ رشته های رزمی من درآوردی و بی هویت

دیوار حاشا از دیوار چین بلند تره ! اخه مگه میشه ؟ مگ داریم ؟ شما دو دیقه کامل به این بنر نگاه کن ! اخه برداشته اسم تمام سبکارو نوشتی که چی بشه ؟ انقدر ناشی که نوشته بوکس موی تای و کیک بوکس !!! ناشی در حدی که نمیفهمه مویتای از کیک بوکس و بوکس کامل تره ناشی تر اینه که نوشته جودو جوجیتسو و جوجیتسو برزیلی. ده آخه کی دیگ jjj تدریس میکنه که تو جوجیتسو خالی رو نوشتی ؟ سبکی که به اصطلاح خودش کامل ترینه حتی ضربه با سر رو ممنوع و خطا اعلام کرده در صورتی که سبکای دیگ مثل کودو سامبو و اراشی ازاد گذاشتنش !! سبک ایرانیه رو کاری ندارم ولی خدایی هنرجو هایی که میان تو باشگاهت سالم بیان بیرون من دست صاحب سبکم میبوسم ! خوبه از گفو و نینجا و وینگ چون واینا اسمی نیاوردی خواهشا در انتخاب سبک دقت فرمائید من به سبک بی احترامی نمیکنم ولی اگر اهداف کسی که این سبکو تاسیس کرده اینطوری باشه واقعا باید در سبک و باشگاهو گل گرفت ! انشالله این بچه 1 ساله رو در سبک های رزمی ایرانی (بومی) معرفی میکنم !

مزایای هنرهای رزمی برای کودکان

برنامه تمرینی به سبک کماندوها

آموزش دفاع شخصی از زبان حرفه ای ها

رو ,؟ ,سبک ,بوکس ,رزمی ,ناشی ,کیک بوکس ,که نوشته ,های رزمی ,در سبک ,سبکی که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش داروهای چاقی و لاغری 09366583907 آموزشگاه با نیازویژه قدس بهشهر